Open Procurement Albania

Blerje paisje sigurie (pajisje GPS/GPRS, Sisteme alarmi, Siteme vezhgimi DVR/NVR 4 kamera, Siteme vëzhgimi DVR/NVR 8 kamera, Kamera për automjetet) dhe Monitor LED 6m x 3.3 m për Qendren e Monitorimit

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Blerje paisje sigurie (pajisje GPS/GPRS, Sisteme alarmi, Siteme vezhgimi DVR/NVR 4 kamera, Siteme vëzhgimi DVR/NVR 8 kamera, Kamera për automjetet) dhe Monitor LED 6m x 3.3 m për Qendren e Monitorimit
Nr. Reference REF-69345-08-20-2020
Vlera / Fondi Limit 28 505 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 21-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 15-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 120 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data