Open Procurement Albania

Linje e re TM kabllore per furnizimin e I.E.V.P nga N/St 35/10 kv Rrile

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Shkoder
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Linje e re TM kabllore per furnizimin e I.E.V.P nga N/St 35/10 kv Rrile
Nr. Reference REF-70848-09-05-2020
Vlera / Fondi Limit 54 619 011,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 20-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues “GYSI sh.p.k
“EN-EL” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GYSI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 54,070,077
  Data e shpalljes se fituesit 17-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 60 DITE
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “EN-EL” sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur asnje prej dokumentave te kerkuara ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GYSI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GYSI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GYSI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GYSI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data