Open Procurement Albania

Rikonstruksion kabina dhe rrjet TM/TU Grabom, Lepushe, Qafe Bordoleci, Kalldrun 1, Vrithe 1, Vrithe 2, Fiderat Vukpalaj, Buze Uji, Zagore, N/Stacioni Malesi e Madhe

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Shkoder
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Rikonstruksion kabina dhe rrjet TM/TU Grabom, Lepushe, Qafe Bordoleci, Kalldrun 1, Vrithe 1, Vrithe 2, Fiderat Vukpalaj, Buze Uji, Zagore, N/Stacioni Malesi e Madhe
Nr. Reference REF-81078-12-04-2020
Vlera / Fondi Limit 40 531 493,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 07-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-01-2021
Data e mbajtjes se tenderit 08-01-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues “MASTELA” sh.p.k. & “EVEREST” sh.p.k
“EN-EL” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “MASTELA” sh.p.k. - “EVEREST” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 40,128,099
  Data e shpalljes se fituesit 17-02-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 69 DITE
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “EN-EL” sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur asnje prej dokumentave te kerkuara ne DST
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “EVEREST” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “EVEREST” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “EVEREST” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “EVEREST” sh.p.k viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data