Open Procurement Albania

Ndricues

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Korce
Autoritet Prokurues Ndërmarrja e Shërbimeve Publike Korçë
Objekti i Tenderit Ndricues
Nr. Reference REF-87045-02-15-2021
Vlera / Fondi Limit 3 333 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 26-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues Ervin Luzi
Adenis Kastrati
“Fredi Electronic” sh.p.k
“HEST” sh.p.k
“SARK” sh.p.k
“Koloseu” sh.p.k
“Luar Bros” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FREDI ELECTRONIC
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1,892,000
  Data e shpalljes se fituesit 02-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Ervin Luzi, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur argumente, dokumente apo prova shkresore për të argumentuar ofertën ekonomike sipas kërkesave të autoritetit kontraktor dhe nenit 56 të LPP.
  2. Adenis Kastrati, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur argumente, dokumente apo prova shkresore për të argumentuar ofertën ekonomike sipas kërkesave të autoritetit kontraktor dhe nenit 56 të LPP.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FREDI ELECTRONIC viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FREDI ELECTRONIC viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FREDI ELECTRONIC viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FREDI ELECTRONIC viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data