Open Procurement Albania

"Zgjerim rrjeti 20kV,me kabina dhe rrjett TU te ri, perfshire zonat e mbuluara nga fiderat 6 kV ne zonen e Shijakut, dhe zgjerim rrjeti 20kV, ndertim kabine elektrike dhe rrjeti TU per zonen e Metalles se Re."

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Durres
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit "Zgjerim rrjeti 20kV,me kabina dhe rrjett TU te ri, perfshire zonat e mbuluara nga fiderat 6 kV ne zonen e Shijakut, dhe zgjerim rrjeti 20kV, ndertim kabine elektrike dhe rrjeti TU per zonen e Metalles se Re."
Nr. Reference REF-87223-02-16-2021
Vlera / Fondi Limit 86 032 948,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 17-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 19-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 5 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data