Open Procurement Albania

“Studim -Projektim i rikonstruksionit të plotë të ujësjellësave të fshatrave Kotorr dhe Stror si dhe ndërtim ujësjellësi të ri fshati Liras, Bashkia Gramsh

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Gramsh
Autoritet Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Gramsh
Objekti i Tenderit “Studim -Projektim i rikonstruksionit të plotë të ujësjellësave të fshatrave Kotorr dhe Stror si dhe ndërtim ujësjellësi të ri fshati Liras, Bashkia Gramsh
Nr. Reference REF-87516-02-18-2021
Vlera / Fondi Limit 4 548 287,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 19-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 02-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data