Open Procurement Albania

Sistemim dhe mobilim i dhomes se serverave

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Sistemim dhe mobilim i dhomes se serverave
Nr. Reference REF-86827-09-21-2018
Vlera / Fondi Limit 11 723 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-09-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 17-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Advanced Business Solutions - ABS
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10,837,750
  Data e shpalljes sė fituesit 15-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data