Open Procurement Albania

Blerje bazë materiale hidraulike dhe ndërtimi

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Mat
Autoritet Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Mat
Objekti i Tenderit Blerje bazë materiale hidraulike dhe ndërtimi
Nr. Reference REF-88602-03-01-2021
Vlera / Fondi Limit 1 493 862,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 02-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 12-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues “ALIAJ-79” Sh.p.k
“ERVIN LUZI”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ALIAJ-79” shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 71 016 lek / njesi
  Data e shpalljes se fituesit 02-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “ERVIN LUZI”, për këto arsye:
  - nuk jepet informacion për numrin e punonjësve për muajin Janar 2021, si muaj i cili përfshihet në kërkesën e autoritetit kontraktor “...për periudhën 3 (tre) muajt e fundit…”.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ALIAJ-79” shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ALIAJ-79” shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ALIAJ-79” shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ALIAJ-79” shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data