Open Procurement Albania

Rehabilitimi i sistemit te injektimit te ujrave ne stacionet, puset, grupet e prodhimit, etj, ne vendburimin Gorisht-Kocul e Amonice te QPN Gorisht dhe riparim i separatorit e sistemim i ujrave te bardha ne stacionin e naftes Visoke

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Rehabilitimi i sistemit te injektimit te ujrave ne stacionet, puset, grupet e prodhimit, etj, ne vendburimin Gorisht-Kocul e Amonice te QPN Gorisht dhe riparim i separatorit e sistemim i ujrave te bardha ne stacionin e naftes Visoke
Nr. Reference REF-90176-10-16-2018
Vlera / Fondi Limit 19 653 606,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BEAN
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 18,383,503
  Data e shpalljes sė fituesit 19-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data