Open Procurement Albania

Sigurimi i jetes dhe shendetit te punonjesve nga aksidentet ne pune

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Sigurimi i jetes dhe shendetit te punonjesve nga aksidentet ne pune
Nr. Reference REF-90164-10-16-2018
Vlera / Fondi Limit 17 984 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 09-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSIG SH.A
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 17,978,380
  Data e shpalljes sė fituesit 27-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data