Open Procurement Albania

"Zhvillimi i auditit tė sigurisė dhe testeve informatike tė depėrtimit nė infrastrukturėn e komunikimit dhe sistemet informatike ".

Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit "Zhvillimi i auditit tė sigurisė dhe testeve informatike tė depėrtimit nė infrastrukturėn e komunikimit dhe sistemet informatike ".
Nr. Reference REF-94588-11-19-2018
Vlera / Fondi Limit 8 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 03-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • R & T
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6,456,000
  Data e shpalljes sė fituesit 18-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftim fituesi RT.doc
  DT Audit app.doc
  formular 2018.doc
  DT Audit app.doc

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data