Open Procurement Albania

Materiale pėr mirėmbajtjen e rrjetit KUZ

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Gjirokastėr
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastėr
Objekti i Tenderit Materiale pėr mirėmbajtjen e rrjetit KUZ
Nr. Reference  REF-09993-04-28-2017
Vlera / Fondi Limit 835 900,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 15-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues ETEM SHPK
Ferit Myftari
TEA-D SHPK
Mega-Plast 2 L SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TEA -D SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 752 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 903000
  Data e lidhjes sė kontratės 06-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1. Operatori “ ETEM SHPK “, Nuk ploteson piken 2 a te kritereve te pergjithshme.
  2. Operatori “Ferit Myftari", Ne sistem nuk eshte hedhur asnje dokument qe te permbushe piken 3 te Kapacitetit teknik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.22 - DT.05-06-2017
  Lidhja e Kontratės NR.23 - DT.12-06-2017

  Materiale pėr mirėmbajtjen e rrjetit KUZ

  Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Gjirokastėr
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastėr
  Objekti i Tenderit Materiale pėr mirėmbajtjen e rrjetit KUZ
  Nr. Reference REF-71682-03-13-2017
  Vlera / Fondi Limit 835 900,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-03-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 27-03-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pasi asnjė nga operatoret e paraqitur nuk pėrmbushte kriteret e pėrcaktuara nė dokumentat e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.17 - DT.02-05-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data