Open Procurement Albania

Konsulencė financiare dhe fiskale nė fushėn e aktivitetit tė shoqerisė pėr Eco Tirana sh.a

Institucioni Prokurues ECO Tirana
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Konsulencė financiare dhe fiskale nė fushėn e aktivitetit tė shoqerisė pėr Eco Tirana sh.a
Nr. Reference REF-65855-01-26-2017
Vlera / Fondi Limit 3 983 333,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-02-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 06-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Arsyet e anullimit tė procedurės sė prokurimit: “Operatoret ekonomik nuk plotėsojne dokumentacionin teknik-ligjor tė kėrkuar e pėrcaktuara nė dokumentat e tenderit”.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.13 - DT.03-04-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data