Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2942 23,948 125,324,800,810 17,873 105,593,487,538 93,100,138,880

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 2: Hartim projektet–zbatimi Rikonstruksioni i rrjetit te kanalizimeve te ujrave te zeza te qytetit te Ersekes , Faza II Rrjeti Sekondar dhe Terciar. 1,375,163 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 1: Hartim projektesh –zbatimi Rikonstruksion Rrugesh Rurale 2,762,487 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbim mirembajtje mjete dhe sherbim kataliti 2,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Blerje ushqimesh per Kopshtin Ēerdhen dhe Qkf-ne, ne Qytetin Fushe-Arrez. 978,376 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim vendosje e traut elektronik tek sheshi "Gjergj Kastrioti" Lezhe 1,645,500 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbim mirembajtje per impiantet e ngrohjes dhe rrjetet e furnizimit me uje te pijshem 26,665,444 Rishpallje me Njoftim Fituesi CLIMACASA SHPK 26,397,750
Qeverisja Vendore Elbasan Loti V " Mbrojtje nga "Pėrroi i Muēanit" tė tokės bujqėsore Fshati Muēan dhe ndėrtim ure shėrbimi pėr tokat bujqėsore,Njėsia Administrative Tregan." 1,057,694 Njoftuar Fituesi BLERIMI SHPK 772,045
Qeverisja Vendore Elbasan Loti IV " Mbrojtje nga "Pėrroi Papėr" tė tokės bujqėsore Fshati Pajun (faza II-tė) dhe ndėrtim ure shėrbimi pėr tokat bujqėsore fshati Vidhas, Njėsia Administrative Papėr" 5,475,084 Njoftuar Fituesi FLED SHPK 3,688,520
Qeverisja Vendore Elbasan Loti III " Mbrojtje nga "Pėrroi i Vrrushės",tė tokės bujqėsore fshati Kryezjarr (faza e II-tė), dhe ndėrtim ure shėrbimi pėr tokat bujqėsore fshati Gjergjan,Njėsia Administrative Gjergjan. 1,220,910 Njoftuar Fituesi BLERIMI SHPK 891,318
Qeverisja Vendore Elbasan Loti II " Mbrojtje nga Pėrroi " Gurra Shushicė" dhe Pėrroi " Shalthatė" tė tokės bujqėsore fshati Shushicė dhe ndėrtim ure shėrbimi pėr tokat bujqėsore fshati Shushicė dhe mbrojtje tokės bujqėsore fshati Shelcan,Fushė-Buall dhe Polis valė ,Njėsia Admini 3,256,804 Njoftuar Fituesi FLED SHPK 2,160,148
Qeverisja Vendore Elbasan Mbrojtje nga " Pėrroi i Postakavės" dhe "Pėrroi i Kushės"tė tokės bujqėsore fshati Kusarth dhe Balėz,Njėsia Administrative Bradashesh 1,221,177 Njoftuar Fituesi BLERIMI SHPK 891,524
Qeverisja Vendore Vorė Ndertim i Rrjetit KUZ Rruga e Vromit Ahmetaq, Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore 29,525,470 Njoftuar Fituesi BAHAS 25,538,842.60
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Sistemim asfaltim rruge ne NJ.A Postrribe 2,355,431 Njoftuar Fituesi GJEOKONSULT & CO SHPK 1,976,593.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Sistemim asfaltim dhe Rikonstruksion rruge ne NJ.A Guri I Zi 1,240,813 Njoftuar Fituesi INVICTUS & ANGERBA SHPK & D.T.CON SHPK 1,047,499.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Sistemim asfaltim rruge ne NJ.A Rrethina 477,696 Njoftuar Fituesi HMK - Consulting 401,932.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Sistemim asfaltim Rruge ne NJ.A Dajē, Berdice dhe Velipoje 1,830,202 Njoftuar Fituesi InfraKonsult SHPK 1,546,849.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Sistemim asfaltim dhe Rikonstruksion rruge ne NJ.A Ana e Malit 2,150,932 Njoftuar Fituesi InfraKonsult SHPK 1,816,508.00
Qeverisja Vendore Kurbin Sherbimi i Pastrimit dhe mirembajtjes se varrezave nr. 1, 2, 3 te qytetit Laē Bashkia Kurbin. 141,124,405 Njoftuar Fituesi BARDHI SHPK 138,062,205.00
Qeverisja Vendore Korēė Pyllezim ne kodrat e qytetit (kurora e qytetit) 3,357,648 Njoftuar Fituesi GJELBERIMI 3,255,769
Qeverisja Vendore Tiranė • Loti i Katert Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion i rruges Sotir Peci 172,884 Njoftuar Fituesi INFRATECH SHPK 148,859
Qeverisja Vendore Tiranė • Loti i Trete Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertimi i segmentit rrugor nga rreth-rrotullimi Mullet deri te ura ne fshatin Qeha 1,778,260 Njoftuar Fituesi INFRATECH SHPK 1,574,783
Qeverisja Vendore Tiranė • Loti i Dyte Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion i rruges Kadri Kerēiku 294,975 Njoftuar Fituesi NRB Engineering Studio 261,165
Qeverisja Vendore Tiranė • Loti i Pare: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim i rruges se shkolles 9-vjeēare Ymer Kurti, fshati Lagje e Re. 207,693 Njoftuar Fituesi NRB Engineering Studio 179,160
Qeverisja Vendore Delvinė Sistemim i rruges Delvine – Lefterhor - Sopot (vazhdim) 3,583,333 Njoftuar Fituesi EREDA SHPK 3,508,470
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrja e punimeve per objektin Sistemim-asfaltim i rruges se Kishes dhe Rroli, Dukagjin i Ri, Nj.A.Thumane, Kruje' 188,026 Njoftuar Fituesi ERALD-G SHPK 162,039
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim KUZ , Sistemim Asfaltim i rrugeve 'Xhafa' e 'Doku' Njesia Fushe Kruje 134,060 Njoftuar Fituesi NOVATECH STUDIO 115,126
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrja e punimeve per objektinSistemim-asfaltim i rruges Shememi Babaj Kruje 136,174 Njoftuar Fituesi NOVATECH STUDIO 116,954
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Sistemim-asfaltim i rruges Marin Barleti, Kruje 50,955 Njoftuar Fituesi NORD - COMAT SHPK 43,515
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrja e punimeve per objektin:‘ Sistemim-asfaltim i rruges Abaz Ulliri, Nj.A.Nikel, Kruje 228,363 Njoftuar Fituesi NORD - COMAT SHPK 197,188
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 1 (nje) bilete udhetimi per Lisbon, Portugali. Njoftuar Fituesi KELVIN TRAVEL 83,895.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data