Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3115 26,259 137,701,441,686 19,696 119,550,302,294 105,119,754,599

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Studim Projektim i rruges Bratosh-Vrrith 4,121,103 Lidhur Kontrata InfraKonsult SHPK & HMK - Consulting 3,644,264.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Tetembedhjete: “Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion rruge “Bahcallek” 111,310 Lidhur Kontrata M.A.K Studio 93,120.00
Qeverisja Vendore Lezhė Rikonstruksion i rruges Princat e Kuvendit ne lagjen Gurra. 3,495,974 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 2,908,920.00
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim asfaltim i rrugeve te brendshme ne fshatin Tresh 6,852,483 Lidhur Kontrata "DRINI A" 6,052,250.00
Qeverisja Vendore Lezhė Rikonstruksion I rruges Ungrej-Kalivac 1,500,000 Lidhur Kontrata SENKA SHPK 1,330,430.00
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim i oborrit te pallatit nr. 28 Lagja Beselidhja Lezhe 2,144,229 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,855,862.00
Qeverisja Vendore Korēė MARRJE ME QERA SKENE PER FESTEN E BIRRES 1,250,000 Lidhur Kontrata SCREEN AD 1,093,000.00
Qeverisja Vendore Mat Blerje Nafte ``. 7,999,553 Njoftuar Fituesi JUGEN-06 5.5 % marzh fitimi.
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Logu i bjeshkeve 1,250,000 Lidhur Kontrata BLINISHTA 1,220,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizim vendosje dyer druri ne objektet arsimore 16,770,845 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Rikonstruksion ne objekte arsimore 12,274,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Loti I :Mbikqyrja e punimeve per: Shpenzime mirembajtje riparime. 106,167 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale pastrimi dhe shperndarje ne objektet shkollore 16,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje shtypshkrime per administraten e Bashkise Elbasan, drejtorine e SHMZSH –se dhe gjendjen civile 2,447,382 Njoftuar Fituesi Inpress 9540.28 leke (Shumatorja e ēmimeve pėr njėsi ).
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion i Depos me W-4000 m3 nė Partitar 17,417,495 Lidhur Kontrata VIANTE Konstruksion 16,195,817.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Rruga “Qazim Hoxha” 4,097,204 Lidhur Kontrata Rroku GUEST SHPK 3,492,802.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Rruga "Kamilo Libardi 7,453,816 Lidhur Kontrata Rroku GUEST SHPK & V.A.S. Konstruksion 5526517.08
Qeverisja Vendore Shkodėr "Sistemim - Asfaltim i rruges "Mollojsve", Berdice Siperme 8,746,144 Lidhur Kontrata Rroku GUEST SHPK 7,269,858.75 
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i gjashtė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Ndėrtim tepėrplotėsi dhe shkarkuesi nė Depot e Tiranės” 524,909 Lidhur Kontrata CIVIL CONS 444,154.02 
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i tetė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion i Depos me W-4000 m3 nė Partitar“ 452,854 Lidhur Kontrata CIVIL CONS & NORD COMAT 418,019.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Gjashtembedhjete “Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim - Asfaltim i rrugės "Mollojsve", Bėrdicė Sipėrme” 176,810 Lidhur Kontrata LENI-ING 149,017.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Njezetedy “Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim asfaltim rruga Myzyraj Dobraē 205,199 Lidhur Kontrata REAN 95 173,133.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim tepėrplotėsi dhe shkarkuesi nė Depot e Tiranės. 20,188,819 Lidhur Kontrata KURTI - 07" SHPK & VIANTE Konstruksion 18,772,915.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Sistemim asfaltim rruga Myzyraj Dobraē 10,539,509 Lidhur Kontrata Rroku GUEST SHPK 7,902,246.00
Qeverisja Vendore Divjakė Rikonstruksion dhe zgjerim i rruges Ēerme Sektor, Njesia Administrative Terbuf, Bashkia Divjake 17,469,969 Lidhur Kontrata BIBA-X SHPK & PE-VLA-KU SHPK 11,502,280.00
Qeverisja Vendore Kukės Blerje materiale per lyerjen e objekteve arsimore 2,809,000 Njoftuar Fituesi NAZMI DIDA 2,398,350.00 
Qeverisja Vendore Himarė Rikonstruksioni i qendres dhe rruget lidhese Shen Vasil 6,666,228 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kuēovė Rehabilitim/Perforcim banesash egzistuese te familjeve ne nevoje 17,434,782 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Librazhd Rehabilitim, perforcim banesash ekzistuese dhe rikonstruksion qendra e fshatit Togez 32,787,737 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė Shtese kontrate tek objekti Sistemim asfaltim i rruges Azem Hajdari 3,759,000 Lidhur Kontrata +Shtesė ALMO KONSTRUKSION 3,759,000.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data