Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3036 25,595 133,347,051,972 18,960 108,747,530,791 95,751,645,366

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale rehabilituese pėr mirėmbajtjen e rrjetit ekzistues 13,333,312 Njoftuar Fituesi ITE.GrupSHPK 13,093,780
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje pllaka dhe bordura 27,839,900 Njoftuar Fituesi ARJEIL SHPK 21,925,500
Qeverisja Vendore Cėrrik Blerje materiale pėr mirėmbajtje rrjeti (hidraulike, elektrike, tuba etj). 2,974,255 Njoftuar Fituesi FREDI ELECTRONIC 2,970,725
Qeverisja Vendore Tiranė Printim Fature pėr Abonentėt Debitorė. 9,455,000 Njoftuar Fituesi ALBANIAN DIGITAL PRINTING SOLUTIONS & SERVICES SHPK 1.98
Qeverisja Vendore Kamėz Kancelari 4,733,333 Njoftuar Fituesi Magrip Bana 4,443,667
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje e Sistemeve te Integruara te Bashkise Shkoder 2,168,333 Njoftuar Fituesi Endrit Xhina 2,107,917
Qeverisja Vendore Krujė Rikonstruksion i shkolles 9 vjecare dhe ndertim palestre Thumane 58,892,767 Njoftuar Fituesi Eglenti SHPK 58,785,179
Qeverisja Vendore Lezhė SISTEMIM, ASFALTIM I RRUGES KOLIN GJOKA NGA QENDRA OLA –TUNELI LAGJA NENE TEREZA 11,908,350 Njoftuar Fituesi ULEZA NDERTIMI SHPK 11,748,750
Qeverisja Vendore Selenicė Blerje pjese kembimi(furnizim vendosje ) 2,000,000 Njoftuar Fituesi ANDI HAMO 1,802,500
Qeverisja Vendore Vorė Loti 1. Mbikqyrje e punimeve ne objektin "Rikonstruksioni i plote dhe shtese e Shkolles se Mesme "Vajdin Lamaj", Domje, Bashkia Vore". 1,007,218 Njoftuar Fituesi B-VAAL ENGINEERING 842,275
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrje e punimeve ndertimore per objektet e financuara me grante qeveritare (Mbikqyrje e punimeve per objektin Rikonstruksion i Shkolles 9 vjecare dhe ndertim palestre Thumane 791,008 Njoftuar Fituesi ERALD-G SHPK 699,073.30
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje Buke gruri per nevojat e kopshteve dhe cerdheve, 2019. 1,000,000 Njoftuar Fituesi Bashkim Elezi 985,050
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i Bulevardit Zogu i-rė. 708,328,285 Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 626,874,664.72 
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Hartim projekt-preventiv Urat mbi lumin Osum 5,833,333 Rishpallje me Njoftim Fituesi INFRA - PLAN 5,550,000
Qeverisja Vendore Pogradec Loti II: "Per prodhimin, transportin, stivimin, sharrimin dhe carjen e druve te zjarrit, ngastra 12c, 14c dhe 15d, Uji i Ftohte" 7,985,386 Njoftuar Fituesi Lenis Bishnica 7,951,469
Qeverisja Vendore Delvinė Punime rikonstruksioni ne kanalet ujitese 2,545,000 Njoftuar Fituesi MANE/S 2,540,000
Qeverisja Vendore Kurbin Supervizim i punimeve per objektin : Rikonstruksioni i plote i shkolles 9- vjeēare Mark Trokthi-, Laē, Bashkia Kurbin 1,190,654 Njoftuar Fituesi INVICTUS 1,150,000
Qeverisja Vendore Has Shpenzime Mirembajtje Rruge Rurale, Kanalizime (Rikonstruksion i Rrugeve Rurale Bashkia Has) 6,035,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi LALA SHPK 6,009,643.00
Qeverisja Vendore Durrės Blerje vegla pune 2,479,880 Njoftuar Fituesi ZEQIRI SHPK 2,088,000.00
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje server Storage dhe pajisje te tjera informatike 4,500,000 Njoftuar Fituesi S&T Albania SHPK 4,398,800.00
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Sistemim Asfaltim rruga Shkolla e Mesme-Sukapigeza 8,332,905 Njoftuar Fituesi LACAJ SHPK & SMO VATAKSI SHPK 8,088,304.00
Qeverisja Vendore Vlorė BLERJE DHE TRANSPORT CAKELL MAKINERIE 1,183,334 Njoftuar Fituesi DOKSANI-G SHPK 1,099,854.00
Qeverisja Vendore Lezhė Blerje karburant Nafte D1 per nevoja te Sh.A.Ujesjelles Kanalizime Lezhe 3,855,600 Njoftuar Fituesi O L S I SHPK 5.7 % marzh fitimi.
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim asfaltim i rruges se varrezave Balldre 6,665,120 Njoftuar Fituesi "DRINI A" & VARAKU.E SHPK 5,886,500.00
Qeverisja Vendore Lezhė Ndricim i rruges Kune-Shengjin 4,198,971 Njoftuar Fituesi "DRINI A" & VARAKU.E SHPK 3,471,830.00
Qeverisja Vendore Belsh Materiale ndertimi per mirembajtjen e objekteve te Bashkise Belsh 800,000 Njoftuar Fituesi FRANKO CONSTRUCTION 783,000.00
Qeverisja Vendore Dropull Blerje automjete. 3,700,000 Njoftuar Fituesi C L A S S I C 3,650,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet ujesjellesi dhe kanalizimi ne Rrugen"Dalip Zavalani, Vath Koreshi, dhe rrugen midis Petro Nini Luarasi dhe Shyqeri Ishmi. 14,112,605 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet ujesjellesi ne rrugen:"Bedri Karapici","Hamdi Pepa" 21,129,664 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim rrjet ujesjellesi ne rruget "Bilal Xhaferri, Pjeter Budi, Sef Kosharja, Xhemal Kada, Xheladin Beqiri, Prengaje, Vojo Kushi, Vincens Prenushi, Sado Kosheno, Xhemal Dervishi, Mitat Frashri, Naim Frashri, Themistokli Germenji, Babrru Tirane 43,999,400 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data