Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3101 26,154 136,630,596,066 19,574 118,063,771,813 103,824,391,241

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Katermbedhjete Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim asfaltim Rruge te brendshme fshati "Samrisht i Vjeter" 272,145 Njoftuar Fituesi "DRICONS" 229,831.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Dymbedhjetė “Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksioni rrugės Rragam – Sheldi, (Loti 2)” 291,252 Njoftuar Fituesi NOVATECH STUDIO 246,249.00
Qeverisja Vendore Kavajė Blere peme dekorative per parkun rekreativ Faza III 6,333,000 Njoftuar Fituesi BUNA  SHPK 5,700,400.00
Qeverisja Vendore Kavajė Rikonstruksion i Rruges Drita, Lagjia Nr.2 ,Kavaje 12,325,000 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU.B 10,830,500.00
Qeverisja Vendore Divjakė Rikonstruksion dhe zgjerim i rruges Ēerme Sektor, Njesia Administrative Terbuf, Bashkia Divjake 17,469,969 Njoftuar Fituesi BIBA-X SHPK & PE-VLA-KU SHPK 11,502,280.00
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim vendosje te zyrave te informimit turistik. 1,250,000 Njoftuar Fituesi Muēa SHPK 1,114,800.00
Qeverisja Vendore Maliq Furnizim vendosje matesa ne stacione pompimi dhe depo uji 1,821,793 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Blerje kontenier per grumbullimin e mbetjeve urbane. 1,250,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kamėz Rruga Argjinatura Rruga Monte Karlo 35,573,194 Njoftuar Fituesi Shpresa-Al SHPK 33,752,494.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Rrjeti ujites rezervuari Kabash, Njesia Administrative Leskovik 14,166,667 Njoftuar Fituesi KRONOS KONSTRUKSION 12,451,282.00
Qeverisja Vendore Kamėz Nd. i rruges (Zgjatimi i rruges GurreGjoriceZgjatim Rr.Dajti me rr. ArgjinaturaSeg qe lidh Rr.zana me rr. Demokracia) 11,953,642 Njoftuar Fituesi LIQENI VII SHA 10,700,900.00
Qeverisja Vendore Kamėz Loti i gjashtė: Mbikqyrje e punimeve pėr objektin: “Nd. i rruges (Zgjatimi i rruges Gurre+Gjorice+Zgjatim Rr.Dajti me rr. Argjinatura+Seg qe lidh Rr.zana me rr. Demokracia )” 213,492 Rishpallje me Njoftim Fituesi Mbikėqyrės G & L 187,911.00
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Studim Projektim i rruges Bratosh-Vrrith 4,121,103 Njoftuar Fituesi InfraKonsult SHPK & HMK - Consulting 3,644,264.00
Qeverisja Vendore Patos Blerje elektropompa " 2,249,546 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Mirditė Blerje mish per institucionet shkollore dhe parashkollore,bashkia Mirdite. 1,460,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Mirditė Blerje buke per institucionet shkollore dhe parashkollore, bashkia Mirdite. 825,840 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Mirembajtje e thelle per instalimet elektrike ne objektet arsimore 31,491,185 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Berat RIKONSTRUKSION I RRUGEVE DHE QENDRES NE FSHATIN BILĒĖ, NJĖSIA ADMINISTRATIVE VELABISHT,BASHKIA BERAT 12,447,248 Njoftuar Fituesi KEVIN CONSTRUKSION 9,334,021.00
Qeverisja Vendore Kamėz Ndertim rruga "Shebeniku Skenderbeu". 59,286,710 Njoftuar Fituesi S I R E T A 2F 53,999,999.00
Qeverisja Vendore Kamėz Ndertim rruga( Faik KonicaFan Noli) Paskuqan 2 14,190,800 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 11,220,900.00
Qeverisja Vendore Kamėz Rehabilitim i digaes rezervuari paskuqan 54,029,760 Njoftuar Fituesi VLLAZNIA NDERTIM I.S 53,221,580.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti I-re Paisje dhe Orendi per kopshte dhe ēerdhe 49,998,612 Njoftuar Fituesi ERZENI/SH 49,218,920.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti II-te Furnizimi me orendi dhe pajisje i shkollave 41,650,987 Njoftuar Fituesi ERZENI/SH 40,879,201.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Sistemim asfaltim rruga Qender Mes – Kullaj 8,685,571 Njoftuar Fituesi Karl Gega SHPK 8,376,121.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti I: “Ndėrtimi i urės nė rrugėn Kocaj-Veski, Baldushk” 18,249,229 Njoftuar Fituesi V.A.S. Konstruksion & Rroku GUEST 16095665.8
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbim dezinsektimi tė bimėsisė dekorative. 6,510,000 Njoftuar Fituesi Akademia Shendetit Publik LABYRINTH 6,460,000.00
Qeverisja Vendore Korēė Blerje matesa uji elektronik 8,675,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Bulqizė Studim projektimi per projektin RIKONSTRUKSION TOTAL I RRJETIT TĖ FURNIZIMIT ME UJĖ TĖ QYTETIT TĖ BULQIZĖ DHE RRJETI SHPĖRNDARĖS I QYTETIT TĖ RI BULQIZĖ 8,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Belsh Rikonstruksioni i Shkolles Mesme Belsh "Sami Frasheri 75,710,375 Rishpallje me Njoftim Fituesi Ergi SHPK & Inerti SHPK 74,751,562.00
Qeverisja Vendore Shijak Ndertim i shkolles 9-vjeēare Adem Sabli fshati Borake 60,993,255 Njoftuar Fituesi EURO-ALB & VIANTE Konstruksion 59,985,423.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data