Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2942 23,948 125,324,800,810 17,873 105,593,487,538 93,100,138,880

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Belsh Blerje Karburanti (Gazoil D1) 2,000,000 Njoftuar Fituesi PAOLA 13 % Marzh Fitimi.
Qeverisja Vendore Bulqizė Blerje materialepastrim-gjelberimi 1,208,333 Njoftuar Fituesi SHEHU SHPK 970,600.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Rikonstruksion i Rruges Ēameria 31,658,358 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Mallakastėr Shpenzime per sinjalistiken rrugore (tabelavizime) 8,375,300 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Masa inxhinierike ne perrenjte gjate segmentit Sheshi i Ēercizit -Postobllok 1,333,252 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Maliq Depo uji, Linje dergimi, furnizimi me uje Fshati Sheqeras 8,902,855 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Selenicė Rehabilitim i pjesshem i rrjetit kullues Shkoze sevaster 9,908,222 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Mallakastėr Blerje Kamiona vetshkarkues 2 cope, Minieskavator 1 cope dhe Skrep me goma 1 cope 19,166,667 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Sistemim asfaltim i rruges se Xhamise fshati Bushat faza II 2,500,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Sistemim asfaltim i rruges fshati Kukel 4,115,166 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Sistemim-asfaltim i rruges se Aldareve, Arrameras, Fushe Kruje 5,688,510 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Cėrrik Rikualifikim urban "Ndertimi i Lapidarit, Batalioni i Dumrese" 1,651,210 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion i godines se Kopshtit Guerrile 2,404,984 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Sistemim-asfaltim i rrugeve te njesise administrative dhe gjimnazit Shote Galica si dhe shkolles 9-vjeēare Adem Gjeli Fushe Kruje 2,971,770 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Blerje, materiale pastrimi dhe detergjente, per nevojat e Bashkise Rrogozhine 3,028,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Tapet Profesional 1,666,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Blerje Pjese(bokulla,kemisha etj) per elektropompat nr.6 dhe nr.9 te hidrovorit ne Porto-Romano 1,490,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Njembedhjete Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion Rruge Velipoje Plazh Loti i II-te 674,847 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Dhjete Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion Rruge Velipoje Plazh Loti i I-re 499,883 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Nente Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim - Asfaltim i Rruges se Varrezave te Fshatit Mali –Hebaj" 199,634 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Tete Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim asfaltim rruga Hamidije, Shtoj i Vjeter" 339,385 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Shtate: Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim asfaltim rruga nacionale pika Ada – By Pass 240,402 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Belsh Bileta udhetimi ajror nderkombetare Njoftuar Fituesi Nazim Dervishi 165,900.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 2 (dy) bileta udhetimi per Bankok, Tajlande. Njoftuar Fituesi ALBTOURS D-VAS tour 520,500.00
Qeverisja Vendore Tiranė "Shėrbim printimi fatura uji" 19,190,165 Njoftuar Fituesi ALBANIAN DIGITAL PRINTING SOLUTIONS & SERVICES SHPK 18505854.9
Qeverisja Vendore Fier Shėrbim printim faturash 2,781,600 Njoftuar Fituesi ALBANIAN DIGITAL PRINTING SOLUTIONS & SERVICES SHPK 2,644,800.00
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje bojra kancelari per zyrat per vitin 2019 1,399,929 Njoftuar Fituesi InfoSoft Office 771,771
Qeverisja Vendore Lushnje Sistemim Asfaltim I Rruges Ne Fshatin Konjat. 25,313,579 Njoftuar Fituesi BEQIRI SHPK 20,000,350
Qeverisja Vendore Kukės Mirembajtje dhe sherbim i riparimit te automjeteve dhe makinerive 5,000,000 Njoftuar Fituesi FLAMUR BASHA 5,799,550
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i pare: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion i shkolles 9 vjeēare Ali Demi 611,360 Njoftuar Fituesi NRB Engineering Studio & NORD - COMAT SHPK 497,839.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data