Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3101 26,154 136,630,596,066 19,574 118,063,771,813 103,824,391,241

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Shijak Rehabilitim i kanalit ujitės Hardhishtė-Rreth. 52,163,759 Njoftuar Fituesi EURO-ALB & VIANTE Konstruksion 51,789,577.00
Qeverisja Vendore Shijak Ndriēim ne fshatin Rreth, Njesia Administrative Xhafzotaj 3,325,504 Njoftuar Fituesi HYSI-2 F 2,253,800.00
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion pjesor pallati sportit 6,127,000 Njoftuar Fituesi K.M.K 5,302,986.00
Qeverisja Vendore Belsh Linja kryesore per furnizimin me uje dhe rrjeti shperndares i ujesjellesit per qytetin e Belshit 288,346,183 Njoftuar Fituesi Curri SHPK & BE-IS SHPK & Ergi SHPK 287,976,685.00
Qeverisja Vendore Peqin Rikonstruksion godine banimi 1-kateshe per familjet ne nevoje 13,213,279 Njoftuar Fituesi B93 II & RAFIN COMPANY 13,210,274.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i tretė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion rrjet ujėsjellėsi tė rrjetit tė vjetėr nė rrugėt qė lidhen me Rrugėn e Kavajės, Mihal Duri , Kont Urani.” 623,943 Njoftuar Fituesi ERALD-G SHPK 527,952.00
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim me materiale per mirmbajtjen e rrugeve dhe trotuareve 28,046,950 Njoftuar Fituesi "DRINI A" 19,356,093.00
Qeverisja Vendore Kamėz Ndertim segment i rruges "Ajet Xhindoli" 3,825,000 Njoftuar Fituesi B&D Shahini Construction 3,593,760.00
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz “Blerje lėnde djegėse pėr ngrohje nė Shkolla, Kopsht dhe Ēerdhe pėr vitin 2019”. 1,738,800 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1,620,000.00
Qeverisja Vendore Fier Blerje Matesash Mekanik Uji ½ dhe matesa uji 1* ½ dhe aksesore te ndryshem 9,830,950 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Pajisje lojrash, pajisje PAK, pajisje ushtrimesh,tabela informuese 14,166,114 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Korēė Hidrant vadites 1,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Loti III Blerje materiale durale 252,750 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos - Loti II Materiale hidraulike dhe elektrike 1,061,709 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Loti I Materiale ndertimi 648,620 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Roskovec Rehabilitim /perforcim banesash ekzistuese 12,500,010 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Libohovė Blerje karburant 2019. 3,540,913 Njoftuar Fituesi A.S.R.-OIL 15.00  % marzh fitimi.
Qeverisja Vendore Korēė Boje sinjalistike horizontale 2,082,750 Njoftuar Fituesi IDK – Konstruksion 2,041,800.00 
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion shkolla 9 vjecare Jusuf Puka 38,333,000 Njoftuar Fituesi RAJLI NDERTIM 24,548,489.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ujėsjellėsi i Vau Dejės. 143,739,115 Njoftuar Fituesi ALB TIEFBAU SHPK 137,271,690.00
Qeverisja Vendore Fier Blerje e matesave te ujit dhe pajisjeve per montimin e tyre per nevoja te UK sh.a Fier. 7,996,500 Njoftuar Fituesi MURATI D 5,794,500.00 
Qeverisja Vendore Vlorė PREPARATE KIMIKE 1,079,500 Njoftuar Fituesi FLORFARMA 1,074,000.00 
Qeverisja Vendore Korēė Blerje makineri dhe pajisje 9,840,492 Njoftuar Fituesi IDK – Konstruksion 8,552,000.00 
Qeverisja Vendore Dibėr Sistemim asfaltim i rruges se fshatit Melan, NjA Melan, Bashkia Diber, 2019. 21,919,024 Njoftuar Fituesi SELAMI 16,025,471.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje rruge e trotuare ne qytet(mirembajtje pedonale me pllaka guri) 1,324,916 Njoftuar Fituesi K.M. KONSTRUKSION 1,254,795.00 
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Riparime me asfalt rruge Rurale 12,499,988 Njoftuar Fituesi SMO VATAKSI SHPK&SMO UNION SHPK 12,106,872.00
Qeverisja Vendore Durrės Blerje preparate per mirembajtjen e ujit te pishines. 2,166,000 Njoftuar Fituesi A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP 1,965,000.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i nėntė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion i linjės se ujėsjellesit Ų 140 mm PE nga baseni i presionit nė Dajt deri nė depon e fshtit Ferraj” 1,188,366 Njoftuar Fituesi CIVIL CONS & HMK - Consulting 1,089,826.51 
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Permiresimi i matjeve te enteve private qe perdorin ujin si lende te pare 1,350,368 Njoftuar Fituesi A & E Engineering SHPK 1,172,012.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi ne bllokun e kufizuar nga rruget "Lunxheria ,Durresi, Koka-Kola, Laknas" 1,047,185 Njoftuar Fituesi INFRATECH SHPK 977,896.07 

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data