Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3166 27,275 139,197,128,944 20,469 120,360,800,270 106,031,439,211

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Gramsh Blerje materiale hidraulike , elektrike e ndertimi per Arsimin 1,348,650 Rishpallje me Lidhje Kontrate SPARKLE 32 1,337,575.00
Qeverisja Vendore Lushnje Sherbim shoqerim i vlerave monetare. Marreveshje Kuader – me nje operator ekonomik, ku te gjitha kushtet jane te percaktuara.- me afat 12 muaj 883,548 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lushnje Sherbim i ruajtjes dhe sigurise fizike me roje private i objekteve te shoqerise. Marreveshje Kuader me nje operator ekonomik, ku te gjitha kushtet jane te percaktuara me afat 12 muaj. 19,022,172 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Selenicė Punime riparimi ne kopeshte dhe shkolla te Bashkise 4,899,894 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrje e punimeve pėr objektin Shtim i sasisė sė furnizimit me ujė te Qytetit tė Krujės 3,740,891 Njoftuar Fituesi ERALD-G SHPK 3,219,882.00
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje per prokurimin me objekt Projekt per vendosje matesash ne pallatet me kollone te brendshme, loti I, Qytet Durres 920,833 Lidhur Kontrata REAN 95 837,307.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti I :Mbikqyrja e punimeve per: Shpenzime mirembajtje riparime. 106,167 Lidhur Kontrata Tower SHPK 82,650.00
Qeverisja Vendore Tiranė Pjesė kėmbimi pėr pajisje tė montuara nė mjete. 3,499,400 Njoftuar Fituesi Besnik Meēi 2,724,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje bileta te transportit ajror Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 107,482.00
Qeverisja Vendore Sarandė Hidroizolim pjesor godina e Bashkise, institucioneve arsimore, shkolla Metoq dhe shkalle emergjence ne ēerdhe 2,083,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 1 (nje) bilete udhetimi vajtje-ardhje, per Glasgow, Angli . Njoftuar Fituesi ITT - IDEAL TRAVEL & TOURS 110,045.00
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje bilete udhetimi me avion ne itinerarin Tirane – Torino – Tirane Njoftuar Fituesi ALBTOURS D-VAS tour 109,000.00
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje mish i fresket per nevojat e kopshteve dhe cerdheve, 2019. 1,083,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kamėz Blerje tavolina dhe karrike per shkollat 1,530,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė Loti 6Kolaudim i punimeve per objektet Sistemim, Asfaltimi Rrugeve Rilindja, segmenti 1 dhe 2, Fshati Marqinet 2, BashkiaVore dhe Sistemim, Asfaltim Rruga Mojre dhe Fioret Gjec Koder, Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore. 59,526 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė Loti 5 Kolaudim i punimeve per objektin Rindertim i Pasareles se Fshatit Fushe Preze, Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore. 30,875 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė Loti 4 Kolaudim i punimeve per objektin Rikonstruksioni i plote dhe shtese e Shkolles se Mesme Vajdin Lamaj, Domje, Bashkia Vore. 115,111 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė Loti 3 Kolaudim i punimeve per objektin Ndertim i Rrjetit KUZ Lagjia Maloku, Lagjia Bici, Lagjia Mici, Domje, Njesia Administrative Berxull, Bashkia Vore. 16,250 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė Kolaudim i punimeve per objektin KUZ Rruga e Mesit dhe e Freskut, Domje, Njesia Administrative Berxull, Bashkia Vore. 20,088 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė Kolaudim i punimeve per objektin Shtese KUZ i Rruges 1 Qershori, Njesia Administrative Berxull, Domje, Bashkia Vore. 21,127 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Materiale per sinjalistike (Tabela) 16,681,000 Lidhur Kontrata SI.SI-AL SHPK 15,031,000.00
Qeverisja Vendore Pogradec Loti I : "Per prodhimin, transportin, stivimin dhe sharrimin e druve te zjarrit, ngastra 14a, 15a dhe 16c, Bishnice", me fond limit 847 355 (Teteqind e dyzete e shtate mije e treqind e pesedhjete e pese) leke. 847,355 Njoftuar Fituesi Lenis Bishnica & KUARCI BLACE SHPK 840,972.00
Qeverisja Vendore Shijak Rehabilitim i kanalit ujitės Hardhishtė-Rreth. 52,163,759 Lidhur Kontrata EURO-ALB & VIANTE Konstruksion 51,789,577.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje baze materiale(Stabilizant) 1,079,355 Lidhur Kontrata ALB - KONSTRUKSION 881,250.00 
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje per prokurimin me objekt Sistemimi i furnizimit me uje te zones Turistike Hamallaj, Faza I, njesia adm. Sukth, Bashkia Durres 1,528,888 Njoftuar Fituesi G B Civil Engineering - STUDIO SERVICES " K - SA" 1,463,727.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale per ndriēim publik 24,987,625 Njoftuar Fituesi HEST SHPK 22,617,100.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Avolzhime dhe riparime 3,000,000 Lidhur Kontrata Remonti Elektrik 3,000,000.00 
Qeverisja Vendore Skrapar Blerje Nafte per nevojat e Ndermarrjes se Sherbimeve Publike 5,000,000 Njoftuar Fituesi GRADECI 18 % Marzh Fitimi.
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbim auditim ligjor i pasqyrave financiare 2019-2021 2,865,590 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 4 (kater) bileta udhetimi vajtje-ardhje, per Prage, Ēeki . Njoftuar Fituesi ITT - IDEAL TRAVEL & TOURS 265,240.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data