Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2942 23,948 125,324,800,810 17,873 105,593,487,538 93,100,138,880

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim ,asfaltim rruga e varrezave Pllane 7,770,805 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Klos Sherbime ne rruget e Bashkise Klos 6,610,099 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Finiq Blerje materiale ndertimore 16,666,666 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė ’Sistemim-asfaltim i rruges Abaz Ulliri, Nj.A.Nikel, Kruje 11,586,650 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė Blerje materiale per kurrize artifiale & rrethrotullime & vendqendrim biēikletash 1,081,255 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kamėz Ndertim rruge (Sado KoshenkoSeg lidhese Kaci Sali Vranishti) 15,266,767 Njoftuar Fituesi KUPA SHPK & SELAMI 14021728.6
Qeverisja Vendore Kukės Blerje karburanti per Bashkine Kukes 13,600,000 Njoftuar Fituesi EROIL sha - DAS OIL 6.95 % Marzh fitimi.
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale per mirembajtjen e rrjetit semaforik 11,371,140 Njoftuar Fituesi IDK – Konstruksion 10,920,000.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbim i ruajtjes se objekteve me roje private 20,030,386 Njoftuar Fituesi MIRI SHPK 19,936,300.00
Qeverisja Vendore Krujė Rikonstruksion i ambulances Tapize, Nj.A. Nikel, Kruje’ 1,854,879 Njoftuar Fituesi O.B.KONSTRUKSION & Ed Konstruksion SHPK 1,472,154.00
Qeverisja Vendore Vorė Realizimi i plote i botimit dhe shtypit te gazetes Vora, ku perfshihet pergatitja e artikujve, realizimi grafik dhe shtypja e saj 1,245,000 Njoftuar Fituesi Dynamicx GROUP 1,240,000.00
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Matesa uji dhe rekorderi 4,165,950 Njoftuar Fituesi A.M.U SHPK 3,961,900.00
Qeverisja Vendore Fier Blerje Karburanti gazoil D1 6,100,000 Njoftuar Fituesi EROIL sha - DAS OIL 8 % Marzh fitimi.
Qeverisja Vendore Pėrmet Loti II Blerje benzine pa plumb per nevoja te institucioneve te varesise 54,000 Njoftuar Fituesi EDVA SHPK 54,000.00
Qeverisja Vendore Pėrmet Loti I Blerje nafte(diezel)deri ne 10ppm per Bashkine Permet dhe institucionet e varesise 7,699,580 Njoftuar Fituesi EDVA SHPK 7,699,580.00
Qeverisja Vendore Tiranė Mini eskavator 0.15m3 3,550,000 Njoftuar Fituesi LEXALKO 3,387,000.00
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrja e punimeve per objektin:Sistemim-asfaltim i rrugeve te Sinurit, fshat Fushe Kruje, Nj.A.Fushe Kruje 209,114 Njoftuar Fituesi ERALD-G SHPK 180,397.00
Qeverisja Vendore Tiranė Mirembajtja e Sistemeve te Parkimit 3,915,000 Njoftuar Fituesi Adi Professional 3,890,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė ’’Rehabilitimi i fasades se pallatit te kryqezimi i rruges se Dibres me Unazen e Vogel’’ 26,265,709 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Bulqizė Rikonstruksion i Kanalit Ujites Vija e Mullirit Gjorice 35,666,940 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikim urban i bllokut qe kufizohet nga Blv Bajram Curri-Blv Petro N. Luarasi-Rruga Taulantia-Rruga Ali Demi-Faza I 112,518,191 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Fier Blerje Materiale Hidraulike 9,973,321 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim me artikuj ushqimore per kopshte, konvikte dhe cerdhe te bashkise Lezhe 17,501,608 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje vajra minerale dhe graso per motorre dhe komponente mekanik 2,357,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kamėz Kancelari 4,733,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Blerje kompjutera dhepajisje te tjera elektronik per nevoja te SH.A UK Vlore viti 2019 1,320,972 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė "Shtesa e rruges Sistemim - Asfaltim Rruges Mara, Sistemim - Asfaltim vazhdim i Rruges Allcaushaj (Faza II), Marikaj dhe Sistemim-asfaltim segmenti i Rruges se Llanajve, Marqinet" 7,083,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė "Rindertim i Pasareles se Fshatit Fushe Preze, Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore 7,916,666 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 4: Hartim plane mbareshtrim te fondit pyjor dhe kullosor,viti 2019 Hartimi i planeve te mbareshtrimit te fondit pyjor dhe kullosor pjese te ekonomise pyjore Ēlirim. 1,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 3: Hartim projektet–zbatimi Rikonstruksioni i Rrjetit te Brendshem dhe te Jashtem te Furnizimit me Uje te Qytetit te Leskovikut. 1,337,350 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data