Open Procurement Albania

Shpenzime mirembajtje dhe pjese kembimi, vajra, graso dhe alkol.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mat
Institucioni Prokurues Bashkia Mat
Objekti i Tenderit Shpenzime mirembajtje dhe pjese kembimi, vajra, graso dhe alkol.
Marreveshje kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 31.12.2018.
Nr. Reference REF-72160-05-29-2018
Vlera / Fondi Limit 3 868 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-06-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 11-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Mat REF-72160-05-29-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.26 - DT.02-07-2018

  Shpenzime mirėmbajtje dhe pjesė kėmbimi, vajra, graso dhe alkol

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mat
  Institucioni Prokurues Bashkia Mat
  Objekti i Tenderit Shpenzime mirėmbajtje dhe pjesė kėmbimi, vajra, graso dhe alkol.
  Marrėveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara.
  Nr. Reference REF-68518-05-11-2018
  Vlera / Fondi Limit 3 868 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 14-05-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-05-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 24-05-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Tė gjitha ofertat e paraqitura pėrmbajnė ēmime qė e tejkalojnė buxhetin e autoritetit kontraktor, tė parashikuar pėr njė kontratė tė caktuar.
  Operatoret ekonomike kane paraqitur ofertat per nje njesi, ku do te ezaurohej i gjithe fondi limit vetem per nje njesi.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Mat REF-68518-05-11-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.22 - DT.04-06-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data