Open Procurement Albania

Implementim i modulit tė Faturės Online, Konfigurim dhe implementim i lecensave pėr Leximet me Mobile (PDA) pėr lexuesit, Trajnimi i pėrdoruesėve dhe Fillimi i procesit tė mirėmbajtjes

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje
Objekti i Tenderit 1.Pėr programin e shitjes, blerjen e aparaturave nė funkion tė ketij programi, dhe shėrbimi i mirėmbajtjes pėr 4 vjet.
2. Moduli i Faturės Online
3. Licensa pėr Leximet me Mobile (PDA) pėr lexues
4. Pajisje Mobile (PDA)
5. Mirėmbajtje dhe suporti pėr 4 vite.
Nr. Reference REF-68584-05-14-2018
Vlera / Fondi Limit 5 200 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-05-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 28-05-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Lushnje REF-68584-05-14-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data