Open Procurement Albania

Rikonstruksion i shkolles 9 vjeēare: "Demir Godelli"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Peqin
Institucioni Prokurues Bashkia Peqin
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i shkolles 9 vjeēare: "Demir Godelli"
Nr. Reference REF-78689-07-10-2018
Vlera / Fondi Limit 39 419 187,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 13-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Boshnjaku B Shpk & PESE Vellezerit Shpk
ELDA-VL Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K72627402H-L22925402C
 • BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 39,388,721
  Data e shpalljes sė fituesit 28-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 4 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. ELDA-VL SHPK
  Per arsyet e meposhtme :
  Operatori ekonomik nuk ka paraqitur asnje dokumentacion per te provuar plotesimin e kritereve te pergjitheshme dhe te vecanta te kualifikimit dhe as oferte ekonomike .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor-
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.35 - Dt.03-09-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data