Open Procurement Albania

Blerje kamion me tonazh tė ndryshėm

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.2 e Punetoreve te Qytetit Tirane
Objekti i Tenderit Blerje kamion me tonazh tė ndryshėm
Nr. Reference REF-78678-07-10-2018
Vlera / Fondi Limit 11 590 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 03-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues POWER INDUSTRIES SHPK
LIGUS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L51706022H
 • POWER INDUSTRIES
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 11 490 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 20 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “LIGUS” shpk me NUIS L51523001S, Vlera: 11,540,000 leke pa TVSH
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  a) Operatori ekonomik nuk ploteson piken 2. Kriteret e vecanta te kualifikimit d)
  b) Operatori ekonomik nuk ploteson piken 2.2.1 Kapaciteti ekonomik dhe financiar”.
  c) Operatori ekonomik nuk ploteson piken 2.2.3 Kapaciteti ekonomik dhe financiar ” .
  d) Operatori ekonomik nuk ploteson piken 2.3.1 Kapaciteti teknik ” .
  e) Operatori ekonomik nuk ploteson piken 2.3.2 Kapaciteti teknik ”.
  f) Operatori ekonomik nuk ploteson piken 2.3.3 Kapaciteti teknik ” .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.33 - DT.20-08-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data