Open Procurement Albania

Loti 3 - Mbikqyrje “Rikonstruksioni shkolla 9 vjeēare Naim Frasheri 3 kate & shtese per palester”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Institucioni Prokurues Bashkia Korce
Objekti i Tenderit Loti 3 - Mbikqyrje “Rikonstruksioni shkolla 9 vjeēare Naim Frasheri 3 kate & shtese per palester”
Nr. Reference REF-78647-07-10-2018
Vlera / Fondi Limit 544 386,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 24-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues 6 D Plan Shpk & HE & SK 11 Shpk
Shoqeria “B - VAAL - Engineering Shpk
C.E.C Group Shpk
G B Civil Engineering Shpk
Grama Shpk
Novatech Studio Shpk
Tirana New Supervisor Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L62717405H-L19008502B
 • 6 D Plan SHPK & HE & SK 11 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 442,142
  Data e shpalljes sė fituesit 08-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 6 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “C.E.C Group” Shpk
  Nuk permbush kriterin e percaktuar ne dokumentat e tenderit,shtojca 7,kriteret e vecanta te kualifikimit,kapaciteti teknik,pika IV ku percaktohet nder te tjera se : Ofertuesit duhet te paraqesin nje analize te cmimit tė ofruar, duke specifikuar sakte tė gjithė elementet qė kanė marrė parasysh nė llogaritjen e cmimit, si dhe duke plotesuar tė gjitha kerkesat e VKM 354 date 11.05.2016. Ofertuesi nuk ka paraqitur analizen e cmimit.
  2. “ G B Civil Engineering ” Shpk
  Nuk permbush kriterin e percaktuar ne dokumentat e tenderit, shtojca 7, kriteret e veēanta te kualifikimit, kapaciteti teknik pika I. Lidhur me pervojen e meparshme, per arsye kontrata e paraqitur nuk eshte e ngjashme me objektin qe prokurohet.
  3. “Grama” Shpk
  Ofertuesi nuk ka paraqitur asnje nga dokumentat e kerkuara dhe as oferte ekonomike.
  4. “ Novatech Studio ” Shpk
  Oferta operatorit ekonomik eshte me e ulet se vlera minimale e lejuar bazuar ne VKM Nr 354 date 11.05.2016.
  5. “ Tirana New Supervisor Shpk
  Oferta operatorit ekonomik eshte me e ulet se vlera minimale e lejuar bazuar ne VKM Nr 354 date 11.05.2016.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.32 - DT.13-08-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data