Open Procurement Albania

Sherbime, riparime, nderrime dhe pjese kembimi ne ekskavatorinBENATI 3.16 me goma, prodhim i vitit 1993, Nr. Shasie 4R5256 dhe ne ekskavatorinCASE 1188 LC, prodhim i vitit 1997, Nr. Shasie CGG0129964, dhe nė ekskavatorin Volvo 220 L.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kurbin
Institucioni Prokurues Bashkia Kurbin
Objekti i Tenderit Sherbime, riparime, nderrime dhe pjese kembimi ne ekskavatorinBENATI 3.16 me goma, prodhim i vitit 1993, Nr. Shasie 4R5256 dhe ne ekskavatorinCASE 1188 LC, prodhim i vitit 1997, Nr. Shasie CGG0129964, dhe nė ekskavatorin Volvo 220 L.
Nr. Reference REF-03571-01-10-2019
Vlera / Fondi Limit 3 333 333,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 21-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data