Open Procurement Albania

Sistemim Asfaltim I Rruges Ne Fshatin Konjat

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Bashkia Lushnje
Objekti i Tenderit Sistemim Asfaltim I Rruges Ne Fshatin Konjat.
Fondi eshte vėnė nė dispozicion nga Buxheti i Bashkise Granti i Pakushtezuar Vlera e financimit per vitin 2019 eshte 5 062 741. 6 (pese milion e gjashtedhjete e dy mije e shtateqind e e dyzet e nje pike gjashte ) leke pa tvsh, vlera e financimit per vitin 2020 eshte eshte 10 166 666.6 (dhjete e milion e njeqind e gjashtedhjete e gjashte mije e gjashteqind e gjashtedhjete e gjashte pike gjashte ) leke pa tvsh dhe vlera e financimit per vitin 2021 eshte 10 084 170.8 (dhjete milion e tetedhjete e kater mije e njeqind e shtatedhjete pike tete ) leke pa tvsh.
Nr. Reference REF-07057-02-08-2019
Vlera / Fondi Limit 25 313 579,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 14-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 56 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data