Open Procurement Albania

Realizim i sherbimeve data, sistemit te sigurise dhe sistemeve smart te UKD-se

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres
Objekti i Tenderit Realizim i sherbimeve data, sistemit te sigurise dhe sistemeve smart te UKD-se
Nr. Reference REF-21036-05-08-2019
Vlera / Fondi Limit 7 966 833,33
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj nga data e nenshkrimit te kontrates. Koha maksimale e pėrgjigjes ndaj defekteve tė mundshme, pra koha maksimale gjatė sė cilės do tė kryhet pėrcaktimi i problemit dhe do tė vendoset afati i pėrafėrt i zgjidhjes sė tij ėshtė 30 min.

  Koha maksimale e zgjidhjes se problemit, nuk duhet tė jetė mė shumė se 300 min.

  Ofrimi i sherbimit internet dhe atij te transmetimit te te dhenave duhet te kryhen brenda nje afati kohor jo me shume se 7 ditore.

  Realizimi i sistemit te sigurise me kamera duhet te kryhet per nje afat 5 ditore.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data