Open Procurement Albania

Loti 1. Mbikqyrje e punimeve ne objektin "Rikonstruksioni i plote dhe shtese e Shkolles se Mesme "Vajdin Lamaj", Domje, Bashkia Vore".

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Loti 1. Mbikqyrje e punimeve ne objektin "Rikonstruksioni i plote dhe shtese e Shkolles se Mesme "Vajdin Lamaj", Domje, Bashkia Vore".
Nr. Reference REF-21082-05-08-2019
Vlera / Fondi Limit 1 007 218,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues NET-GROUP
INSTITUTI DEKLIADA – ALB
M.A.K Studio
A&E Enginiering
Novatech Studio
Operator Ekonomik Kontraktues
 • B-VAAL ENGINEERING
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 842,275
  Data e shpalljes sė fituesit 06-06-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Afati do te jete nga data e lidhjes se kontrates se sipermarrjes per objektin kryesor deri ne perfundimin e objektit.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Tė Skualifikuar:
  1. A&E Enginiering:
  Oferta eshte nen kufirin minimal te lejuar. Duke qene se nuk jemi ne rastet e nenit, pika 3 te vendimit te sipercituar, oferta nuk eshte e vlefshme.

  2. Novatech Studio shpk :
  Oferta eshte nen kufirin minimal te lejuar.
  Duke qene se nuk jemi ne rastet e nenit, pika 3 te vendimit te sipercituar, oferta nuk eshte e vlefshme.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data