Open Procurement Albania

Studim Projektim i rruges Bratosh-Vrrith

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe
Institucioni Prokurues Bashkia Malesi e Madhe
Objekti i Tenderit Studim Projektim i rruges Bratosh-Vrrith
Nr. Reference REF-24473-05-29-2019
Vlera / Fondi Limit 4 121 103,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 10-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues UTS - 01
Infrakonsult" & HMK – Consulting
SPHAERA & TAULANT
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfraKonsult SHPK - HMK - Consulting
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 644 264,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-08-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4373117
  Data e lidhjes sė kontratės 13-08-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. "UTS-01"SH.P.K:
  Nuk ploteson piken 8,kapaciteti teknik te dst”Operatori ekonomik ofertues nė pėrllogaritjen e ofertės duhet ti referohet njoftimit tė bėrė me Nr. 5585 Prot. datė 25.07.2017 tė Agjensisė sė Prokurimit Publik ”Rekomandim mbi mėnyrėn e pėrcaktimit tė tarifave minimale tė specifikuara nė Vendimin e Kėshitllit tė Ministrave Nr.354 datė 11.05.2016 ”Pėr miratimin e manualit tė tarifave pėr shėrbime nė planifikim territori, projektim, mbikėqyrje dhe kolaudim”.
  Mospėrgatitja e ofertės sipas bazės ligjore tė sipėrpėrmendur pėrbėn shkak pėr skualifikim pasi ajo duhet te jete brenda kufijve te vleres minimale dhe maksimale te lejuar ne kuptim te nenit 7/1 te VKM nr 354,datė 11.05.2016 ”Pėr miratimin e manualit tė tarifave pėr shėrbime nė planifikimin tė territorit, projektim, mbikeqyrje dhe kolaudim””
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor-
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.34 - Dt.26-08-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data