Open Procurement Albania

Blerje inerte dhe lidhese

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Shkoder
Objekti i Tenderit Blerje inerte dhe lidhese
Nr. Reference REF-24590-05-30-2019
Vlera / Fondi Limit 1 452 835,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 31-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues KM KONSTRUKSION
Denisa Beshaj
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K.M. KONSTRUKSION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 395 020,00
  Data e shpalljes sė fituesit 17-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1674024
  Data e lidhjes sė kontratės 22-07-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 15 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar:
  1.Shoqeria “Denisa Beshaj’:
  Nuk ploteson Kontratat e ngjashme se bashku me preventivin e furnizimeve ka ne perberje mallra dhe materiale te ndryshme , ku pjesa me e madhe e tyre nuk mund te konsiderohen furnizime te ngjashme . Vlera e atyre materialeve qe konsiderohen te ngjashme nuk e arrin 40% te vleres se fondit limit te procedures.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.30 - Dt.29-07-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data