Open Procurement Albania

Shtese kontrate tek objekti Sistemim asfaltim i rruges Azem Hajdari

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhė
Institucioni Prokurues Bashkia Lezhe
Objekti i Tenderit Shtese kontrate tek objekti Sistemim asfaltim i rruges Azem Hajdari
Shiko kontraten fillestare
Nr. Reference REF-32957-08-07-2019
Vlera / Fondi Limit 3 759 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 08-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Almo Konstruksion
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALMO KONSTRUKSION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 759 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-08-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4510800
  Data e lidhjes sė kontratės 09-08-2019
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.32 - Dt.13-08-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.33 - Dt.19-08-2019
  Urdher Prokurimi

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data