Open Procurement Albania

Sherbim shoqerim i vlerave monetare. Marreveshje Kuader – me nje operator ekonomik, ku te gjitha kushtet jane te percaktuara.- me afat 12 muaj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje
Objekti i Tenderit Sherbim shoqerim i vlerave monetare. Marreveshje Kuader – me nje operator ekonomik, ku te gjitha kushtet jane te percaktuara.- me afat 12 muaj
Nr. Reference REF-35439-09-10-2019
Vlera / Fondi Limit 883 548,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 04-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues MYRTO SECURITY
SEMANI SECURITY
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MYRTO SECURITY
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 550 830,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. “SEMANI SECURITY” SH.P.K :
  Operatori ekonomik “Semani Security” Sh.p.k ka paraqitur vetėm Vėrtetim Xhiro. Nuk ka paraqitur asnjė dokument tjetėr pėr pėrmbushjen e Kritereve tė Pėrgjithshme dhe tė Vecanta tė kėrkuara nė dokumentat standarte te tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Lushnje REF-35439-09-10-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data