Open Procurement Albania

Loti III – Blerje buke thekre dhe integrale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Qendra Ekonomike e Zhvillimit dhe Edukimit te Femijeve Tirane
Objekti i Tenderit Loti III – Blerje buke thekre dhe integrale
Nr. Reference REF-36196-09-17-2019
Vlera / Fondi Limit 14 696 749,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 14-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues DAJTI PARK 2007 SHPK
KADRA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADRA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 14 341 800,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-01-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka Pasur Ankesa.
  Ka patur ankesė nga ana e Operatorit Ekonomik “KADRA” sh.p.k pranė AK dhe ka marr pėrgjigje mė date 13.11.2019 nga ana e AK QEZHEF. Operatori Ekonomik “KADRA” sh.p.k nė vijim ka depozituar ankesė pranė KPP-sė brenda afateve ligjore.
  Mė datė 26.12.2019 pranė AK u administrua vendimi i KPP Nr.801, datė 23.12.2019 pėr skualifikimin e operatorit ekonomik “DAJTI PARK 2007” shpk.
  Mė datė 26.12.2019 KVO kreu rivlerėsim duke skualifikuar operatorin ekonomik “DAJTI PARK 2007” shpk nė SPE sipas vendimit tė sipėrcituar tė KPP.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Apelime dhe Vendime tė KPP

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data