Open Procurement Albania

Rrethim shkolla Shamoll

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Mbeshtetese te Arsimit dhe Cerdhes, Korce
Objekti i Tenderit Rrethim shkolla Shamoll
Nr. Reference REF-38044-10-03-2019
Vlera / Fondi Limit 1 666 666,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 14-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 9
Operatorė Konkurues Leka & Kthella
Vildev-Co
Kuarci blace
2N
6D-Plan
AL-Dok
Nika
Sark
Shendelli
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 998 240,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1197888
  Data e lidhjes sė kontratės 05-11-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nga verifikimi i ofertes te paraqitur nga Shoqeria “Kuarci Blace” sh.p.k, rezultoi se kjo shoqeri, nuk ka paraqitur te githa dokumentat ligjore, administrative, kualifikuese te percaktuara ne dokumentat e tenderit(ka paraqitur vetem QKB)
  Nga shqyrtimi i ofertes ekonomike te kesaj shoqerie, per gabime aritmetikore, rezultoi se nuk kishte paraqitur oferte.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.18-11-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data