Open Procurement Albania

Supervizion punimesh per objektin Furnizimi me uje i zones se Koplikut Qender dhe Koplikut Siperm"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe
Institucioni Prokurues Bashkia Malesi e Madhe
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh per objektin Furnizimi me uje i zones se Koplikut Qender dhe Koplikut Siperm"
Nr. Reference REF-38122-10-03-2019
Vlera / Fondi Limit 4 016 701,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 14-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues InfraKonsult
GJEOKONSULT&CO
INSTITUTI DEKLIADA-ALB
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfraKonsult SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 417 486,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4100983
  Data e lidhjes sė kontratės 07-11-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 18 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data