Open Procurement Albania

Furnizim Vendosje materiale (inventari ekonomik) per shkolla dhe kopshte

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Furnizim Vendosje materiale (inventari ekonomik) per shkolla dhe kopshte
Nr. Reference REF-38293-10-04-2019
Vlera / Fondi Limit 1 932 300,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 18-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues A.K.M Albanian Investment Group Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 840 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit Operatori ekonomik i shpallur fitues ėshtė tėrhequr nga procedura e prokurimit, nėpėrmjet njė shkrese dėrguar nė adresėn elektronike tė APP. Gjithashtu, si rezultat i tėrmetit tė datės 26.11.2019, nė Bashkinė Vorė janė dėmtuar disa shkolla, tė cilat kanė nevojė pėr rikonstruksion dhe ndėrhyrje tė ndryshme. Nė kėto kushte, nė procedurėn e prokurimit pėr qėllim rikonstruksionin apo riparimin e shkollave tė dėmtuara do tė pėrfshihen edhe zėrat e ndodhur nė procedurėn “Furnizim Vendosje materiale (inventari ekonomik) pėr shkolla dhe kopshte”.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.53 - Dt.31-12-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data