Open Procurement Albania

-Loti i katert: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi dhe venie ne pune e rrjetit ekzistues ne zonen e Shkozes se Siperme’’

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit -Loti i katert: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi dhe venie ne pune e rrjetit ekzistues ne zonen e Shkozes se Siperme’’
Nr. Reference REF-39028-10-10-2019
Vlera / Fondi Limit 107 524,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 22-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues ZENIT&CO
NET-GROUP
M.A.K Studio
NOVATECH STUDIO
XH & MILER
A & E ENGINEERING
Operator Ekonomik Kontraktues
 • B-VAAL ENGINEERING
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 99 253,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 20 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1.Oferta e paraqitur nga operatori ekonomik “ZENIT&CO” sh.p.k:
  Operatori Ekonomik “Zenit &CO ” sh.p.k nuk plotėson, Kriteret e Veēanta tė Kualifikimit/ Kapaciteti teknik, pasi Vlera e ofertės ekonomike tė paraqitur nga Operatori Ekonomik ėshtė nėn vlerėn minimale tė pėrllogaritur nga Autoriteti Kontraktor.

  2.Oferta e paraqitur nga operatori ekonomik “Xh.Miler” sh.p.k:
  Kėto kritere duhet tė plotėsohen me dorėzimin e vetėdeklaratės me shkrim tė subjektit, nė ditėn e hapjes sė ofertės, sipas Shtojcės 4.
  Operatori ekonomik XH&Miler, nuk ka paraqitur dokumentacion sipas setit tė DST qė APP ka publikuar nė web app.gov.al tė cilat janė tė detyruara pėr zbatim nga ēdo AK nė proēedurat e vitit 2019 e nė vijim .

  3.Oferta e paraqitur nga operatori ekonomik “A&E Enginnering”shpk:
  Vėrtetim tė lėshuar nga Administrata Tatimore, ku tė specifikohet numri i punonjėsve pėr secilin muaj; per periudhen Shkurt 2019- Gusht 2019.
  Gjatė shqyrtimit tė dokumentacionit nė sistemin elektronik konstatohet se operatori ekonomik A & E ENGINERING sh.p.k nuk ka arritur tė paraqesė vėrtetimin e lėshuar nga administrata tatimore ēka bie nė kundėrshtim me rregullat e prokurimit publik si dhe kushteve tė veēanta tė kualifikimit tė pėrcaktuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data