Open Procurement Albania

Blerje kontenitore per gjethet

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues ECO Tirana
Objekti i Tenderit Blerje kontenitore per gjethet
Nr. Reference REF-43322-11-13-2019
Vlera / Fondi Limit 1 056 666,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 14-11-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-11-2019
Data e mbajtjes se tenderit 27-11-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Aba Comercial Cleaners Shpk
LUAR Bros Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ABA COMERCIAL CLEANERS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 800 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-12-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 960000
  Data e lidhjes se kontrates 17-12-2019
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.52 - Dt.30-12-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data