Open Procurement Albania

F.V Tuba e Rakorderi Ujesjellesi PE 250 mm.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Divjakė
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Divjake
Objekti i Tenderit F.V Tuba e Rakorderi Ujesjellesi PE 250 mm.
Nr. Reference REF-43174-11-13-2019
Vlera / Fondi Limit 1 358 600,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 27-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pasi u njohem me shkresen Nr.21920 Prot te Ministrise se Financave dhe Ekonomise ku sipas V.K.M nr 750 date 27.11.2019 “Per shpalljen e gjendjes se fatkeqesise natyrore ne qarqet Durres dhe Tirane” pika 1 dhe 2 ,vendosa anullimin e tenderit me objekt “Furnizim dhe Vendosje Rakorderi Ujesjellesi PE 250mm” te zhvilluar me date 02.12.2019 ora 14.00 me Nr REF-43174-1113-2019.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.51 - Dt.23-12-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data