Open Procurement Albania

F.V Tuba e Rakorderi Ujesjellesi PE 250 mm.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Divjakë
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Divjake
Objekti i Tenderit F.V Tuba e Rakorderi Ujesjellesi PE 250 mm.
Nr. Reference REF-43174-11-13-2019
Vlera / Fondi Limit 1 358 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 14-11-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-12-2019
Data e mbajtjes se tenderit 27-12-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pasi u njohem me shkresen Nr.21920 Prot te Ministrise se Financave dhe Ekonomise ku sipas V.K.M nr 750 date 27.11.2019 “Per shpalljen e gjendjes se fatkeqesise natyrore ne qarqet Durres dhe Tirane” pika 1 dhe 2 ,vendosa anullimin e tenderit me objekt “Furnizim dhe Vendosje Rakorderi Ujesjellesi PE 250mm” te zhvilluar me date 02.12.2019 ora 14.00 me Nr REF-43174-1113-2019.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.51 - Dt.23-12-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data