Open Procurement Albania

Menaxhimi dhe mirembajtja e sheshit "Skenderbej"

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.2 e Punetoreve te Qytetit Tirane
Objekti i Tenderit Menaxhimi dhe mirembajtja e sheshit "Skenderbej"
Nr. Reference REF-44983-11-26-2019
Vlera / Fondi Limit 133 329 036,46
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Fusha Shpk & Pastrime Silvio Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Fusha Shpk - Pastrime Silvio Shpk
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 120 278 173,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-01-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 36 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Studim projektim, pėr objektin “Konsulencė pėr studimin dhe fizibilitetin e menaxhimit dhe mirėmbajtjes se Sheshit Skėnderbej”.
  Projekti

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data