Open Procurement Albania

Blerje benzine per vitin 2020

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vlore
Objekti i Tenderit Blerje benzine per vitin 2020
Nr. Reference REF-48754-02-03-2020
Vlera / Fondi Limit 1 923 201,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-02-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-03-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 06-03-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues FJORTES Shpk
KASTRATI Shpk
RAIMONDA CENO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FJORTES SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH Marzhi I fitimit 9.6%.
  Data e shpalljes sė fituesit 20-03-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2020
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem :
  1. RAIMONDA CENO Perkatesisht per arsyet e meposhteme :
  a. nuk ka paraqitur ofertė dhe dokumentacion.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data