Open Procurement Albania

Blerje artikuj ushqimore dhe fruta perime per nevojat e Kopshteve çerdheve dhe konviktit

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Qendra e Arsimit Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje artikuj ushqimore dhe fruta perime per nevojat e Kopshteve çerdheve dhe konviktit
Nr. Reference REF-52901-03-04-2020
Vlera / Fondi Limit 4 511 575,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 05-03-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-03-2020
Data e mbajtjes se tenderit 17-03-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 4S SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 4 S
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 498 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-04-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 15 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Blerje artikuj ushqimore dhe fruta perime

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
  Institucioni Prokurues Qendra e Arsimit Lushnje
  Objekti i Tenderit Blerje artikuj ushqimore dhe fruta perime
  Nr. Reference REF-48989-02-04-2020
  Vlera / Fondi Limit 4 511 575,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 05-02-2020
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-02-2020
  Data e mbajtjes se tenderit 28-02-2020
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 15 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet për arsye sepse nuk eshte paraqitur asnje oferte brenda afateve kohore.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.09 - Dt.09-03-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data