Open Procurement Albania

Blerje materiale te ndryshme elektrike, hidraulike per mirembajtjen e objekteve te ndryshme e rrjetit te ndricimit dhe pajisjeve special

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Blerje materiale te ndryshme elektrike, hidraulike per mirembajtjen e objekteve te ndryshme e rrjetit te ndricimit dhe pajisjeve special
Nr. Reference REF-49673-02-06-2020
Vlera / Fondi Limit 3 416 666,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 07-02-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-02-2020
Data e mbajtjes se tenderit 17-02-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2020
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Per shkak te perllogaritjes gabim te saktesimit te materialeve objekt prokurimi nga Komisioni i Perllogaritjes se Fondit Limit, hartimit te specifikimeve teknike, te preventivit etj.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.06 - Dt.17-02-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data