Open Procurement Albania

Blerje dru zjarri

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukës
Institucioni Prokurues Bashkia Kukes
Objekti i Tenderit Blerje dru zjarri
Nr. Reference REF-49761-02-06-2020
Vlera / Fondi Limit 6 450 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-02-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-02-2020
Data e mbajtjes se tenderit 20-02-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues Albert Gjaci
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Albert Gjaci
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 118 760,00
  Data e shpalljes se fituesit 12/03/2020 00:00:00
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7342512
  Data e lidhjes se kontrates 03/04/2020 00:00:00
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 15-10-2020
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.19 - Dt.14-04-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data