Open Procurement Albania

Mirembajtje e mjeteve te transportit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dropull
Institucioni Prokurues Bashkia Dropull
Objekti i Tenderit Mirembajtje e mjeteve te transportit
Nr. Reference REF-49719-02-06-2020
Vlera / Fondi Limit 1 711 900,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-02-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-02-2020
Data e mbajtjes se tenderit 18-02-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Andrea Caca
Nedin Meçi
Anastas Iso
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Anastas Iso
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 693 170,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-02-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2031804
  Data e lidhjes se kontrates 06/03/2020 00:00:00
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2020
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  1.Andrea Caca
  Nuk ka dorezuar dokumentacionin ligjor dhe ate Teknik ne perputhje me Kerkesat e Pergjithshme dhe ato te Vecanta per Kualifikim, ashtu si jane kerkuar ne Dokumentat Standarte te Tenderit.
  2.Nedin Meçi
  Nuk ka dorezuar dokumentacionin ligjor dhe ate Teknik ne perputhje me Kerkesat e Pergjithshme dhe ato te Vecanta per Kualifikim, ashtu si jane kerkuar ne Dokumentat Standarte te Tenderit. -Nuk ka ngarkuar asnje document perves formularit te ofertes.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.12 - Dt.17-03-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data