Open Procurement Albania

Blerje Nafte (D1)

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mat
Institucioni Prokurues Bashkia Mat
Objekti i Tenderit Blerje Nafte (D1)
Nr. Reference REF-54918-03-25-2020
Vlera / Fondi Limit 9 555 840,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 20-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues RUĒI” Sh.p.k
JUGEN-06” Sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "RUĒI"
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 9 555 840,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-05-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2020
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane Skualifikuar operatoret ekonomik: 1. JUGEN-06” Sh.p.k, per keto arsye:
  - Nuk eshte permbushur percaktimi i pikes 2.2.1/ 2.2 Kapaciteti ekonomik dhe financiar:/ 2. Kriteret e Veēanta te Kualifikimit.
  - Nuk eshte permbushur percaktimi i pikes 2.2.1/ 2.2 Kapaciteti ekonomik dhe financiar:/ 2. Kriteret e Veēanta te Kualifikimit.
  - Nuk eshte permbushur percaktimi i pikes 2.3.1 / 2.3 Kapacitetin teknik/ 2. Kriteret e Veēanta te Kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data