Open Procurement Albania

Ujesjellesi Lazarat

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokaster
Objekti i Tenderit Ujesjellesi Lazarat.
Burimi i Financimit: Buxheti Shtetit, Ministria e Infrastruktures dhe Energjise mbi detajimin e buxhetit te viteve 2020-2022, per shpenzime kapitale , me financim te brendshem, per programin “Furnizimi me uje dhe kanalizime.
Nr. Reference REF-56397-04-17-2020
Vlera / Fondi Limit 223 833 500,83
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 21-04-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-05-2020
Data e mbajtjes se tenderit 22-05-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues “B93 II” SHPK & “ALBA KONSTRUKSION” SHPK & “METEO” SHPK
“ALPHA SOLUTIONS GROUP” sh.p.k
EUROGJICI-SECURITY”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • -
  Notice: Undefined offset: 1 in /home/openprocurement/application/views/scripts/tender/view.phtml on line 416
  -
  Notice: Undefined offset: 2 in /home/openprocurement/application/views/scripts/tender/view.phtml on line 416
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 223385738.8
  Data e shpalljes se fituesit 17-06-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ALPHA SOLUTIONS GROUP” sh.p.k , për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.
  2.EUROGJICI-SECURITY” SHPK, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data