Open Procurement Albania

Avolzhim e riparim elektromotorresh

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Elbasan
Objekti i Tenderit Avolzhim e riparim elektromotorresh
Nr. Reference REF-56706-04-23-2020
Vlera / Fondi Limit 1 855 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-04-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-05-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 07-05-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Klodian Ēilaj
Power Industries sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Klodian Ēilaj
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 825 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-05-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar operatoret ekonomik: 1. Power Industries sh.p.k, per keto arsye:
  - Nuk permbush piken 2.3.1 te kapacitetit teknik “Operatori ekonomik ofertues duhet te kete realizuar gjate tre viteve te fundit nga data e dorezimit te ofertave kontrata te ngjashme me nje vlere sa 40% te fondit limit
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data