Open Procurement Albania

Permiresimi i KUZ Sarande (Sarande- ITUN, Bajpas dhe vendosje saracineska manovrimi, ajrues)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandė
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Sarande
Objekti i Tenderit Permiresimi i KUZ Sarande (Sarande- ITUN, Bajpas dhe vendosje saracineska manovrimi, ajrues)
Nr. Reference REF-58481-05-19-2020
Vlera / Fondi Limit 14 518 689,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-05-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-07-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 01-07-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 1 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data